Türkiye’de SEO ve Hoca’ları

Türkiye’de SEO ve Hoca’ları

America’dan MOZ, klavuzluğunda Türkiye’ye giren SEO, ilginç meslek sahip’leri tarafından fark edilmiş ve hızlıca öğrenilmiş işin ilginç tarafı öğrendiğini anlamadan, kitabı dahi yazılmıştır.

Sektörü 10 yıldır bir noktada kontrol ettiğini zanneden fakat, hiçbir alakası olmayan kendi kafa’larında yarattık’ları SEO kriter’leri ve 3 yaşında çocuk’ların bildiği SEO teknik’leri ile bir çok insan’ımızı kılıfına uydurarak tatlı dil ve görüntü ile kandırmış’lardır. Çok iyi değil mi ? Hayır hiç iyi değil.

Hadi ozaman başlayalım ! Kim ? Tabikisi ! Lise’de sigara içmeyen SEO’cular. Kural’ları çiğnemeyen SEOcular  Birikimci SEO’cular. Ülkemiz’den bir Ahrefs Çıkmaz ama, ne hikmetse İlginç SEO’cular çıkar ve Bu SEO’cular hızla yayılır ve hepsi birer yazar’a dönüşür Hadi başlıyoruz.

Ülkemizin İyi Aile SEO’cuları.

SEO Hocası !  böyle bir marka’m olsaydı, kendimi ve tüm hayatımı bi kere daha sorgulardım, Autocad hocası’nın SEO Hocası’na evrilmesi ve SEO Kitap’larının raf’larda yerini alması  İşte , traji komik bir SEO Story ! Yalan yanlış veya en basit bigiler’i kitap basmak seni iyi pazarlamacı yapabilir fakat kesinlikle iyi SEO Partner Yapmaz. Aaaa SEO Partner ! Bakın ilk defa biz kullanıyoruz. Nekadar Harikadeğil mi ?

SEO Şefi : next SEO story

ZEO Agency : Bu firma’nın lütfen website içerik’lerini detaylı inceyelin hatta intro’larına bir göz atın . Facia ! Londra’da ofis açabilecek kadar iletişim kabilyeti yüksek, imla kural’larının önemini bilmeyecek kadar SEOC :)) !

Celilcan denilen saçmalıktan hiç bahsetmiyorum.

İyi aile SEOcu’ları, Neden, Google Açık’larını Kullanmaz ?

Çünkü 6-12 ay ohh shit SEO hizmetleriniz ile, Social Media Yöneticiliğinden farklı ne yapıyorsunuz ? Yada insan’lara farklı ne veriyorsunuz ?

Yada onlara girişim’lerinin trafik ile can bulması ve paraya dönüşme hızında nasıl stratejiler geliştiriyorsunuz ?

Yükselme Garantili ? Hadi ya ! Yükselme Garanti mi ? Hadiii yaaa !

admin

Leave a Reply