BOX TEAM, kaç kişiden oluşuyor ?

Bu konuda tam rakamı bilmek biraz imkansız. Fakat BOX’ta kaç kişi parayı yönetiyor derseniz , 2 kişi diyebilirim. 

BOX Kimdir ? Ne Yapar ?

BOX’n kim olduğun’dan çok neler yaptığı daha önemli. Biz yüzeyde SEO, içeride EWO aka KING ! ( iceride olaylar hic tahmin edebileceginiz turden degil  )

Para Yasalarımız

Para bizim için kritik önem taşımaktadır., “boş muhabbet” yapacak kadar vakitlere sahip değiliz ! Alışveriş, ve sonuç !

SEO Perspektifimiz !

Bizim SEO açımız sonuç ve pazar odaklı. Markalara 1.sayfa yürütme ve yönetme imkanı sağlıyoruz.. 1.sayfanın yöneticisi olmak istemezmisiniz ? Veya 1.sayfada pozisyon almak ?

SEO Uzmanları ve Beyincikleri

SEO uzmanları’nın beyinleri birbirlerine yapışmış ve aynı şeyleri sayıklıyorlar. Biride çıkıp demiyor; 10 yıldır aynı saçmalıkları anlatıp duruyoruz farklı teknikler hiç mi yok ! YeteEEER ! bu işte bir yanlışlık olmalı !

İnanın demiyorlar, bizler ile “link merkezli” iletişime geçen SEO ajansları ise çok agresif ve kontrolsüz SEO kafalarındalar çok belli.

BOX, Büyüyor !

Kendi LINK KAYNAĞIMIZ, ekibimiz ve ekip bağlantılarımız aracılığı ile hızlı bir büyüme ve gelişme dönemindeyiz.

Biz FUTURE SEO yapıyoruz . SEO firmaların’dan daha kaliteli içerikler üretiyoruz, ve yapay zeka ile aramızdaki ilişkiyi hergün geliştiriyoruz.

SEO Partner olarak, sizlere SEO uzmanları gibi çalışma’larımızı uzun bir zamana yaymadan 1 ay içerisinde, sonuçlandırıyoruz. ( kesin bilgi). Doğru hedefleme yaparak direk hedef’e gidiyoruz.

Sektörün en büyük hacme sahip anahtar kelimeleri ile trafiğinizi geliştiriyor ve hemen satış yapmanız için gerekli tüm planlamayı yürütüyoruz.

Güvenlik, Saldırı, Pozisyon ve ALGORİTMA çalışmalarınızı geliştiriyoruz.

SİZİ KENDİ GÜCÜMÜZE ORTAK YAPIYORUZ. HEMDE MİNUMUM FİYATLAR İLE.

Biz Cosmic bir bilinciz  ve sürekli gelişiyor, geliştiriyoruz.